Jesteś tutaj : Aktualności/News

Psychoterapia prokrastynacji: kolejna edycja

Droga Studentko / Drogi Studencie,

masz od 18 do 26 lat, a Twoim problemem jest odkładanie zadań na później? Zwlekasz z rozpoczęciem pracy i kończysz swoje obowiązki na ostatnią chwilę pod presją zbliżającego się terminu? A może nawet zdarza Ci się przekraczać deadline? Masz poczucie, że powinnaś/powinieneś zacząć uczyć się do egzaminu wcześniej, ale zazwyczaj Twoje plany kończą się niepowodzeniem i próbujesz nadrobić materiał z całego semestru w jedną noc? Dodatkowo w najbliższym czasie przed Tobą wymagające zadanie w ramach studiów (np. nauka do ważnego egzaminu w sesji poprawkowej, pisanie pracy dyplomowej), za które nie potrafisz się zabrać i chciałabyś/chciałbyś pracować nad nim w rozpoczynającym się semestrze?

 

Jeżeli tak, to, zapraszamy Cię do udziału w 5-tygodniowej psychoterapii grupowej online, której celem jest redukcja poziomu prokrastynacji. Sesje terapeutyczne prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów będą odbywały się raz w tygodniu (łącznie 5 spotkań). Psychoterapia będzie odbywać się w listopadzie i grudniu. Psychoterapia jest skierowana do osób, które w tym czasie będą realizowały w ramach studiów długotrwały, wymagający systematycznej pracy projekt w postaci np. pracy magisterskiej/licencjackiej, pracy rocznej, egzaminu obejmującego szeroki zakres materiału. Posiadanie konkretnego celu związanego z projektem jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w terapii.

 

Decydując się na udział w terapii prokrastynacji, deklarujesz jednocześnie uczestnictwo w badaniu naukowym prowadzonym przez zespół badaczy z Uniwersytetu SWPS Filii w Poznaniu, Instytutu Psychologii PAN w Warszawie oraz Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie (kierownikiem projektu jest dr hab. Marek Wypych). Celem badania jest porównanie skuteczności i mechanizmów działania różnych programów terapii prokrastynacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie finansowe w wysokości od 100 do 250 zł (w zależności od liczby etapów, w której będziesz uczestniczyć).

 

Pierwszym krokiem do zgłoszenia chęci udziału w badaniu jest wypełnienie kilku kwestionariuszy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę z psychologiem kwalifikującą do udziału w psychoterapii. Całość badania odbędzie się przez internet.

Nie zwlekaj! Zapoznaj się ze szczegółami, wypełnij kwestionariusze i zgłoś swoją chęć udziału w psychoterapii. Liczba miejsc ograniczona.

 

https://redcap.link/prokrastynacja

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby!


Uwaga: Do udziału w projekcie nie mogą zgłaszać się osoby, które zgłosiły się do jego poprzedniej edycji, niezależnie od wyniku rekrutacji.

 

isaps logowanie
kalendarz studenta

Grudzień 2023

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

wydziały WSG

Polecamy
WSG MBA - Szkoła BiznesuGazetonTablica KorzyściMSPRekrutacjaCSC LATO 2014CSC LATO 201440plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESK

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki