Jesteś tutaj : Instytuty / Insitiutes

INSTYTUTY

INSTITUTES

 

Dyrektor  dr Marta Chyła (marta.chyla@byd.pl)
Koordynator

 Paulina Macińska (paulina.macinska@byd.pl),

 Karolina Machowska (karolina.machowska@byd.pl)

Lokalizacja  ul. Obrońców Bydgoszczy 1, I piętro
Kontakt  tel. (52) 567 07 80
ENGLISH  INSTITUTE OF SOCIAL SCIENCES

 

Dyrektor

 doc. dr Mariusz Barczak (mariusz.barczak@byd.pl)

Koordynator

 Sylwia Wierzbińska (sylwia.wierzbinska@byd.pl)

Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. G, pok. G203
Kontakt  tel. (52) 567 00 33, e-mail: ie@byd.pl
ENGLISH  INSITUTE OF ECONOMIS AND MENAGEMENT

 

Dyrektor  dr n.o zdr. Dominik Chmiel (dominik.chmiel@byd.pl) 
Koordynator

 Marika Skrzyszewska (marika.skrzyszewska@byd.pl),

 Katarzyna Mania (katarzyna.mania@byd.pl)

Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. G, pok. G106
Kontakt  tel. (52) 567 07 01
ENGLISH  INSTITUTE OF HEALTH

 

Dyrektor  Prof. WSG dr Aleksander Skaliy (aleksander.skaliy@byd.pl)
Koordynator  Karolina Paradowska (karolina.paradowska@byd.pl)
Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. M, pok. M203
Kontakt  tel. (52) 567 07 02
ENGLISH  INSTITUTE OF SPORT AND PHYSICAL CULTURE

 

Dyrektor  dr inż. Dariusz Buchaniec (dariusz.buchaniec@byd.pl)
Koordynator

Joanna Kaczmarzyk-Bruzda (joanna.kaczmarzyk@byd.pl)

Joanna Mokańska-Sarhan (Joanna.mokanska@byd.pl) - Obsługa wykładowców 

Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. B pok. B103
Kontakt  tel. (52) 567 07 06, GSM: 537 257 777, e-mail: ibipi@byd.pl
ENGLISH  INSTITUTE OF CONSTRUCTION AND ENGIENEERING DESIGN

 

Dyrektor p.o. Dyrektor Marzena Noińska-Macińska (marzena.noinska@byd.pl)
Koordynator

Paula Szalla (paula.szalla@byd.pl),

Małgorzata Skiba (malgorzata.skiba@byd.pl)

Lokalizacja  ul.Garbary 2, bud.B, pok. B103
Kontakt  tel. (52) 567 07 26, e-mail: iim@byd.pl
ENGLISH  INSITUTE OF INFORMATICS AND MECHATRONICS

 

Dyrektor

 doc. dr Grażyna Sipińska (grazyna.sipinska@byd.pl)

Z-ca: doc. dr Robert Brudnicki (robert.brudnicki@byd.pl) 

Koordynator  Anna Komsta (anna.komsta@byd.pl)
Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. G, pok. G105
Kontakt  tel. (52) 567 00 83, e-mail: kgt@byd.pl
ENGLISH  DEPARTMENT OF TOURISM

 

Kierownik  dr Grażyna Karłowska-Grenda (grazyna.karlowska-grenda@byd.pl)
Koordynator  Lena Marut (lena.marut@byd.pl)
Lokalizacja  ul. Garbary 2, bud. H, pok. H002
Kontakt  tel. (52) 567 00 11
ENGLISH  DEPARTMENT OF APPLIED LINGUISTICS

 

Dyrektor  art. graf. dr Marta Ipczyńska (marta.ipczynska@byd.pl)
Koordynator  Sabina Stankiewicz (sabina.stankiewicz@byd.pl)
Lokalizacja  ul. Karpacka 52, pok. R206 / R207
Kontakt  tel. (52) 567 00 79
ENGLISH  DEPARTMENT OF CREATIVE INDUSTRIES
isaps logowanie
kalendarz studenta

Listopad 2021

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
6789101112

wydziały WSG

Polecamy
WSG MBA - Szkoła BiznesuGazetonTablica KorzyściMSPRekrutacjaCSC LATO 2014CSC LATO 201440plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESK

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki